kariyer


Orweld Kaynak Telleri olarak sektörümüzde öncü olabilmemizi sağlayan en büyük değerin “çalışanlarımız” olduğu inancıyla; onların gelişimlerini sağlamak, performanslarını artırmak ve kariyer yollarının haritasını çıkarabilmek için uğraş vermekteyiz.

Amacımız Orweld Kaynak Telleri'in, başarısının ve gelişiminin sürekliliğiyle daha iyi hizmet vermesini sağlamaktır. Bunu da ancak çalışanlarıyla gerçekleştirebileceğimizin bilincindeyiz.

Как Orweld Welding Wires, мы считаем, что самая большая ценность, которая позволяет нам быть первопроходцами в своем секторе, - это наши «сотрудники»; Мы стремимся обеспечить их развитие, повысить их производительность и наметить их карьерный путь.

Наша цель - сделать так, чтобы компания Orweld Welding Wires работала лучше, обеспечивая непрерывный успех и развитие. Мы понимаем, что добиться этого можно только с нашими сотрудниками.

As Orweld Welding Wires, we believe that the greatest value that enables us to be a pioneer in our sector is our “employees”; We strive to ensure their development, increase their performance and map their career paths.

Our aim is to enable Orweld Welding Wires to serve better with the continuity of its success and development. We are aware that we can only achieve this with our employees.

Başvuru Formu

tse ce iso eac pct tur tur

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız

close
Whatsapp Destek Web Katalog
facebook instagram linkedin